UPISI DJECE U REDOVITI PROGRAM VRTIĆA ZA PEDAGOŠKU 2023./2024. GODINU

Poštovani roditelji,

 

Dječji vrtić Ivančice Ivanec objavljuje natječaj za upis djece u redoviti 10-satni program vrtića za pedagošku 2023./2024. godinu.

Upisi se provode putem sustava e-Građani (e-Upisi) u razdoblju od 15. lipnja do 23. lipnja 2023. godine do 12:00h. Molimo da navedeno imate na umu, jer prijava u sustav neće biti moguća prije početka niti nakon isteka navedenog roka.

Detaljne upute za korištenje sustavom e-Upisi prilog su natječaja (Prilog 1). Roditelji koji ne posjeduju uređaj putem kojeg bi mogli podnijeti e-Prijavu, mogu se obratiti Vrtiću, gdje će, uz prethodnu najavu, moći podnijeti e-Prijavu uz pomoć za to zaduženih zaposlenika Vrtića.

U nastavku objavljujemo Plan upisa, tekst natječaja s prilozima, stoga ih detaljno proučite kako ne bi došlo do nesporazuma. Za sva dodatna pitanja ili pojašnjenja, slobodno se javite Vrtiću na e-mail adresu: info@vrtic-ivancice.hr odnosno na brojeve telefona 042/202-118 (ravnateljica) ili 042/782-328 (tajništvo).

 

Plan upisa za pedagošku 2023./2024. godinu

Tekst natječaja

Prilog 1 (Upute za korištenje sustavom e-Upisi)

Prilog 2 (Ostvarivanje prednosti pri upisu)

Prilog 3 (Popis dokumentacije koju su roditelji dužni priložiti prijavi za upis)

Prilog 4 (Upis djece s teškoćama)

 

Scroll to Top