UPIS DJECE U OPĆE IGARONICE

Dječji vrtić u sklopu svog redovnog 10-satnog programa organizira  i kraći  program opće igraonice za djecu u popodnevnim satima.

Program je namijenjen djeci u dobi od 3 – 6 godine života koji nisu uključeni u redovne programe vrtića.

Program se odvija dva puta tjedno u vremenu od 15,30 – 18,oo sati.

Molimo roditelje koji su zainteresirani za uključivanje svojih mališana u kraći program opće igraonice ,da nam se jave i izvrše upis na broj telefona:042/782 328 ili na e –mail:tajnistvo@vrtic-ivancice.hr

 

U našoj ponudi imamo i programe učenja engleskog jezika, program ritmike i plesa ,program sportske igraonice i uskoro- program učenja njemačkog jezika. Ti programi odvijaju se dva puta tjedno u trajanju od 1 sata u popodnevnim i jutarnjim terminima.

Za sve informacije možete nas  kontaktirati na telefone:042/782-328,091 377 5555

 

Veselimo se Vašem  dolasku u naš vrtić

 

Scroll to Top