POSJET DJECE CARITASOVOM DOMU „SV.IVAN KRSITELJ” IVANEC

[vc_row bg_type=”grad” bg_grad=”background: -webkit-gradient(linear, left top, left bottom, color-stop(0%, #FFF7D6), color-stop(100%, #FFFFFF));background: -moz-linear-gradient(top,#FFF7D6 0%,#FFFFFF 100%);background: -webkit-linear-gradient(top,#FFF7D6 0%,#FFFFFF 100%);background: -o-linear-gradient(top,#FFF7D6 0%,#FFFFFF 100%);background: -ms-linear-gradient(top,#FFF7D6 0%,#FFFFFF 100%);background: linear-gradient(top,#FFF7D6 0%,#FFFFFF 100%);”][vc_column][vc_empty_space][vc_column_text]Djeca Dječjeg vrtića „IVANČICE” Ivanec iz skupine „Jagodice”, povodom Valentinova, posjetila su štićenike Caritasovog doma za starije i nemoćne osobe” Sv. Ivan Krstitelj”.

Da bi im uljepšali današnji dan ,prisjećajući se dana kada su i oni bili mladi i zaljubljeni, djeca su ih na to podsjetila pripremivši prigodan program sa veselim pjesmicama, stihovima i plesom.

Dječji osmijeh, topla riječ, izmamili su osmijeh na njihovim licima i toplinu u srcima.

Posebno su se obradovali poklončićima djece koje su sami izradili i koje su im od srca darovali.

Mališani ovakvim posjetama čine dobra djela, ne samo da razvesele starije osobe ,da ispune njihova srca radošću, već prenose poruku ljubavi – toliko malo je potrebno da svi budemo sretni i radosni.[/vc_column_text][vc_empty_space][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][dt_photos_jgrid target_height=”400″ number=”10″ category=”valentinovo-caritas-2023″][vc_empty_space][/vc_column][/vc_row]

Scroll to Top