OBAVIJEST O POČETKU RADA MINIMALNOG PROGRAMA PREDŠKOLE I KRAĆEG PROGRAMA OPĆE DJEČJE IGRAONICE ZA PEDAGOŠKU 2023./2024. GODINU

Poštovani roditelji,

 

Dječji vrtić Ivančice Ivanec započinje s provođenjem minimalnog programa predškole i kraćeg programa Opće dječje igraonice u pedagoškoj 2023./2024. godini. Navedeni programi provoditi će se u razdoblju od 02. listopada 2023. godine do 31. svibnja 2024. godine u mjestima u kojima je iskazan interes za iste, a prema sljedećem rasporedu i na sljedećim lokacijama:

 

  1. Ivanec

 

a) minimalni program predškole –

  • svaki ponedjeljak, srijedu i petak u prostorijama Vrtića u Ivancu u vremenu od 15:30h – 18:00h

 

b) kraći program Opće dječje igraonice –

  • svaki utorak i četvrtak u prostorijama Vrtića u Ivancu u vremenu od 15:30h – 18:00h

 

  1. Salinovec

 

– minimalni program predškole i kraći program Opće dječje igraonice –

  • svaki ponedjeljak, srijedu i petak u prostorijama Područne škole u Salinovcu u vremenu od 08:15h – 11:15h

 

  1. Margečan

 

minimalni program predškole i kraći program Opće dječje igraonice –

  • svaki utorak i četvrtak u prostorijama Područne škole u Margečanu u vremenu od 08:15h – 11:15h

 

Provođenje navedenih programa započinje s danom 02. listopada 2023. godine (ponedjeljak) prema prikazanom rasporedu i molimo roditelje koji su podnijeli zahtjeve za upis djece u navedene programe da se pridržavaju rasporeda i dovode djecu sukladno istom.

Scroll to Top