Mali STEM-ovac danas, veliki znanstvenik sutra

Provođenje projekta „MaliSTEMovac danas, veliki znanstvenik sutra“ nastavljeno je i u mjesecu listopadu s radionicama:

  1. Magneti i čarobni balon u kojoj su se djeca tijekom izvođenja aktivnosti upoznala s djelovanjem magneta i statičkim elektricitetom. Kako je to izgledalo možete pogledati u sadržaju videa kojem možete pristupiti klikom na link.
  1. Penjem se u kojoj su se djeca tijekom izvođenja aktivnosti upoznala sa svojstvom vode koju nazivamo kapilarnost, a kako su djeca provela zadanu akttivnost možete pogledati u videu kojem možete pristupiti klikom na link.
  2. CodyRoby, ljudski robot u kojoj su se djeca tijekom izvođenja aktivnosti upoznala sa naredbama i programom kroz korištenje jednostavnih naredbi za naprijed, te okret u lijevo i okret u desno. Video dostupan na linku.

Veliko hvala voditeljima projekta Martini Simić Meznarić i Željku Simiću.

Scroll to Top