Tradicionalna Kestenijada u našem vrtiću

Svakodnevni upiti djece „Kada ćemo peći kestene u vrtiću“ i boje jeseni pozvali su nas da i ove godine organiziramo malu jesensku svečanost u našem vrtiću.

Tako smo danas, 20.10.2021., u lijepoj i sunčanoj srijedi djeci priredili niz događanja na našem dvorištu.
Zbog mjera uzrokovanih COVID-om 19 ove godine nismo to mogli napraviti u suradnji s roditeljima u popodnevnim satima kao ranijih godina.
U goste nam je došao ivanečki župnik, vlč. Kristijan Stojko, kojeg smo dočekali pjesmom i plesom, a nakon kratkog programa, župnik Kristijan nas je blagoslovio, a molitvom smo zahvalili na blagodatima jeseni. Nakon toga župnik je blagoslovio darove jeseni: kruh, peciva, jabuke, jesensko voće i povrće koje smo i blagovali.

Dvorištem se širio miris kestena kojeg je pripremio naš domar Vlado, a djeca su s nestrpljenjem iščekivala vruće zalogajčiće. Veselo druženje nastavljeno je sve do ručka.

Kestenijada Vrtić Ivančice Ivanec 2021 (3)Kestenijada Vrtić Ivančice Ivanec 2021 (9)Kestenijada Vrtić Ivančice Ivanec 2021 (6)Kestenijada Vrtić Ivančice Ivanec 2021 (1)Kestenijada Vrtić Ivančice Ivanec 2021 (10)Kestenijada Vrtić Ivančice Ivanec 2021 (8)Kestenijada Vrtić Ivančice Ivanec 2021 (2)Kestenijada Vrtić Ivančice Ivanec 2021 (7)Kestenijada Vrtić Ivančice Ivanec 2021 (5)Kestenijada Vrtić Ivančice Ivanec 2021 (4)Kestenijada Vrtić Ivančice Ivanec 2021 (11)

Scroll to Top