Lutkarska predstava “Tko sam ja?”

[vc_row][vc_column][vc_column_text]U srijedu je u našem vrtiću vladalo posebno veselje. Lutkarski tim našeg vrtića za djecu je priredio jedno iznenađenje – lutkarsku predstavu „Tko sam ja?“ u kojoj su djeca pratila tek izleglog pilića u potrazi za svojom mamom. Uočavala su sličnosti i razlike između životinja, pogađala kako se koja životinja zove i kako se glasa. Na kraju priče, pile je uspjelo pronaći svoje roditelje te su sve životinje zajedno sretno živjele na imanju, a koliko se djeci predstava svidjela bilo je vidljivo po velikom pljesku kojim su nagradila glumice, svoje odgojiteljice.[/vc_column_text][vc_empty_space height=”20″][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][dt_photos_jgrid number=”6″ target_height=”450″ category=”tko-sam-ja-2023″][/vc_column][/vc_row]

Scroll to Top