Humanitarna akcija Dječjeg vrtića Ivančice Ivanec

„NIJEDNO DIJETE BEZ PAKETIĆA”

U Dječjem vrtiću Ivančice Ivanec,13.12.2021. održana je humanitarna akcija doniranja slatkih paketića i igračaka za djecu s područja grada Ivanca iz socijalno ugroženih obitelji i za osobe s intelektualnim oštećenjem Udruge IVANEČKO SUNCE.
 
U akciju su se uključili roditelji djece našeg vrtića, te je prikupljeno mnogo paketića koji će razveseliti mnoga dječja srca i izmamiti osmijeh sreće na njihovim licima.
U utorak (14.12.2021.) i u srijedu (15.12.2021.), poklone smo distribuirali u Caritas ivanečke župe Sv. Marije Magdalene i u prostore Udruge Sunce koji će u petak, 17.12.2021. imati podjelu paketa.
Ovom akcijom, koja zahtijeva malo truda a znači mnogo za dijete koje će taj dar primiti, htjeli smo da svako dijete bude sretno za blagdane i da im uljepšamo Božić te im pošaljemo poruku da mislimo na njih i njihove roditelje.
Ovim putem zahvaljujemo svim roditeljima, djeci i zaposlenicima vrtića koji su sudjelovali u ovoj humanitarnoj akciji nesebično i velikog srca.
Scroll to Top