Uskršnji zec - Dječji vrtić Ivančice

Radost Uskrsa – poruka roditeljima i našim najmlađima

POŠTOVANI RODITELJI,DRAGA DJECO!

„Prolazi još jedan tjedan od izvanredne situacije uzrokovane virusom COVID-19, koju, nažalost, dijelimo sa stotinama tisuća ljudi širom Zemlje.

U ovom Velikom tjednu, prisjećamo se, sa velikom tugom, naših najmlađih IVANČICA i vremena kada smo se svi zajedno veselili bojanju i ukrašavanju pisanica, izradi zečića, košarica, čestitaka, kada smo pjevali prigodne pjesmice, igrali se sa prijateljima iz vrtića na našem dvorištu, tražeći sakrivene pisanice i čokoladna jaja koje nam je ostavio Uskrsni zeko.

Vjerujem da Vam to jako nedostaje, vrtić je tih, tužan, nema veselih zvonkih glasova naših najmlađih.

U ime svih odgojitelja i svih nas iz vrtića šaljemo Vam Uskrsnog zeca sa najljepšim čestitkama mira i ljubavi, zdravlja i radosti.

Radost Uskrsa vratit će nam vjeru u život, i ovu ćemo  situaciju iskoristit, i prije svega, za obnavljanje obiteljskog zajedništva, skromnosti, nesebičnosti, solidarnosti i humanosti te da ćemo iz svega izaći bolji ljudi.

Do skorog susreta sa svima Vama, želimo Vam  SRETAN USKRS, čuvajte sebe i svoje najmlađe.“

 

Milena Golubić, ravnateljica

Scroll to Top