VAŽNA OBAVIJEST RODITELJIMA – PRODULJENJE ROKA ZA PODMIRENJE DUGOVANJA

Poštovani,

 

uslijed većeg broja molbi roditelja, rok za podmirenje dugovanja prema Dječjem vrtiću Ivančice Ivanec kako bi se ostvarilo pravo na nastavak pohađanja vrtića u narednoj pedagoškoj 2023./2024. godini, produljuje se do zaključno 28. svibnja 2023. godine.

 

Do navedenog datuma moraju biti podmirena sva eventualna dospjela dugovanja, zaključno s računima za usluge Vrtića izdanima za mjesec travanj.

 

Važna napomena: Ukoliko na navedeni datum (28. svibnja 2023. godine) postoje nepodmirena dospjela dugovanja, dijete neće moći nastaviti s pohađanjem vrtića te će biti ispisano iz vrtića s posljednjim danom pedagoške 2022./2023. godine (31. kolovoza 2023. godine).

 

Molimo da navedeno imate na umu kako bismo izbjegli neugodne situacije.

Scroll to Top