Pjesma, igra i zadaci za djecu 19.05.2020.

  1. jevajmo zajedno pjesmicu “Život u bari”.

[/vc_column_text][vc_empty_space][vc_video link=”https://www.youtube.com/watch?v=PN6VlpKNF-k”][vc_empty_space][vc_column_text]Tekst pjesmice pronađite u prilogu: “Život u bari”[/vc_column_text][vc_empty_space][vc_column_text]

  1. Kako izraditi rodu i dimnjak od neoblikovanog materijala.

[/vc_column_text][vc_empty_space][vc_video link=”https://www.youtube.com/watch?v=qIC12EPk5JI”][vc_empty_space][vc_column_text]

  1. Igra za razvoj fine motorike “Roda i žabe”.

[/vc_column_text][vc_empty_space][vc_video link=”https://www.youtube.com/watch?v=kUkJT9BjWjU”][vc_empty_space][vc_column_text]

  1. Pokretna igra “Roda i žabe”.

OPIS IGRE:  označena mjesta predstavljaju baru (krugove možete iscrtati kredom, izrezati papire, označiti špagom), 1 igrač je roda, ostali igrači su žabe.[/vc_column_text][vc_empty_space][vc_single_image image=”18570″ img_size=”large”][vc_empty_space][vc_column_text]Jedno dijete je roda, dok su ostala djeca žabe i skakuću oko označenih mjesta.[/vc_column_text][vc_empty_space][vc_single_image image=”18571″ img_size=”large”][vc_empty_space][vc_column_text]Žabe skakuću oko bare, a na znak pljeska traže spas u bari (označeno mjesto).[/vc_column_text][vc_empty_space][vc_single_image image=”18572″ img_size=”large”][vc_empty_space][vc_column_text]Ako žaba nije uspjela skočiti u označeno mjesto, roda ju uhvati te igrači mijenjanju mjesta.[/vc_column_text][vc_empty_space][vc_column_text]

  1. Riješi zadatke iz priloga: Zadatak 1 – 10
Scroll to Top