OBAVIJEST RODITELJIMA O POČETKU RADOVA I PROMJENAMA U DOVOĐENJU DJECE U VRTIĆ

Poštovani roditelji/skrbnici,

 

sa današnjim danom – četvrtak 05. listopada 2023. godine, započinju radovi na dogradnji vrtića uslijed čega će doći do ograđivanja dijela dvorišnog prostora vrtića u kojem će se izvoditi radovi. Ograđeni dio obuhvatiti će i dva manja ulaza u vrtić, konkretno ulaz za skupine koje su smještene na polukatu i katu (tzv. Ulaz 2) i ulaz za jaslice (tzv. Ulaz 3).

 

Zbog navedenog, iz sigurnosnih razloga, počevši od današnjeg dana (05. listopada 2023. godine) pa do završetka radova, ulaz u zgradu vrtića za sve odgojne skupine biti će moguć isključivo preko glavnog ulaza vrtića (na istočnoj strani vrtića iz smjera gdje se nalazi i veliki ulaz u dvorišni prostor vrtića).

 

Molimo roditelje/skrbnike da prime navedenu činjenicu na znanje i dovode djecu u vrtić isključivo kroz glavni ulaz.

 

Zahvaljujemo na razumijevanju!

 

Scroll to Top