OBAVIJEST RODITELJIMA

Prema Odluci Gradskog vijeća Grada Ivanca o visini cijene programa Dječjeg vrtića Ivančice Ivanec za 2022. godinu, roditelji su dužni prema članku 5. iste Odluke na zahtjev vrtića dostaviti potvrde o ukupnim prihodima članova kućanstva za razdoblje: listopad, studeni i prosinac 2O21. godine te obavezno Izjavu o članovima kućanstva (spomenutu Izjavu moguće je nabaviti u knijžari).

Puni tekst obavijesti možete pogledati na sljedećem linku: OBAVIJEST RODITEIJIMA o visini cijene programa Dječjeg vrtića Ivančice Ivanec

 

Odluku o utvrđivanju mierila za sufinanciranje predškolskog odgoja djece u djećjim vrtićima i sufinenciranje usluge čuvanja, brige i skrbi o djeci predškolske dobi koju pružaju obrti za obavljanje djelatnosti dadilja za 2022. godinu pogledajte u punom tekstu na sljedećem linku: Odluka o utvrdivanju mierila za sufinanciranje predškolskog odgoja djece

Scroll to Top